چطور مستاجر خوبی باشیم؟

چطور مستاجر خوبی باشیم؟

ضمن عرض وقت بخیر خدمت شما مخاطبین گرامی و عزیز گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی در این مطلب قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم که ویژگی های یک مستاجر خوب چیه یا به عبارت دیگه اجاره نشین خب به کی میگن ؟!

قبل از هر چیزی لازم به ذکر که به هر حال شرایط زمانی و مکانی می تواند که تاثیر گذار باشد صاحبخانه ها ، کرایه خانه را دوست دارند و به هر حال برای مبلغ آن برنامه ریزی کردند. بنابر این اجاره منزل باید سر موقع و چه بهتر که زودتر پرداخت شود.

همونطور که شاید بعضی بدانید بهتر است که فصل جابجایی خود را در پاییز و زمستان قرار دهید زیرا تعداد واحد های اجاره ای نسبت به متقاضی بیشتر و قیمت ها واقعی تر است.

حتما باید مستاجرین گرامی این موضوع را مد نظر قراردهد که وقتی بحث رهن و اجاره در اصفهان پیش می آید باید یک نگاه بلند مدت هم نسبت به محل و مکان زندگی خود هم داشته باشند. ماه  عسل کلام اینکه با همسایه ها و ساکنان باید به گونه رفتار شود که گویی قرار است سال ها در این خانه سکونت کنند. 

چطور مستاجر خوبی باشیم؟

از جمله موارد دیگر هم که باید مد نظر قرار داد پرداخت به موقع شارژ ماهانه و هزینه های نگهداری ساختمان است که باعث می شود خانواده ای خوش حساب در مقابل مدیرت ساختمان ظاهر شوید.

املاک اصفهان در واقع دارای طیف کوناگونی از نظر رنج قیمتی و محله ای هستند که ممکن است به طور کلی عرف یک منطقه با دیگری متفاوت باشد پس باید مستاجرین گرامی این مورد را هم مد نظر قرار دهند.

ممکن است هزینه هایی غیر مترقبه برای ساختمان بوجود بیاید مانند هزینه تعمیر آسانسور و از این قبیل پس یک مستاجر خوب در صورت امکان میتواند هزینه تعمیر را بپردازد و با دریافت فاکتور رسمی و ارائه آن به مالک در آخر ماه یا موجع واریز اجاره از مالک کسر نماید.

مستاجران یکی از راه هایی که میتوانید برای تمدید اجاره یا جستجوی آسان ملک بعدی راهش را برای خودتان هموار سازید برقراری ارتباط دوستانه و مستمر با مشاور املاک پیشین است که ملک را برای شما یافت.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *