4 دلیل عجیب برای اثاث کشی !

4 دلیل عجیب برای اثاث کشی !

کوچ بشر از بدو آفرینش همراه او بوده است . شاید برای بدست آوردن سهمی بیشتر از غذا ، در امان ماندن جان خود و گزینه ها و مواردی از این دست بسیار بوده است. با این وجود، شنیدن کلمه اثاث کشی و نقل مکان برای فرد اجاره‌نشین به خودی خود ترسناک و تداعی کننده یک فرآیند طولانی، خسته‌کننده و سخت است.

حال در این میان بعضی از موارد عجیب هستند که باعث می شود یک خانواده سختی های اثاث کشی را به جان خود بخرد و این فرایند بعضا طاقت فرسا را انجام دهد که البته ممکن است شرایط زندگی برای وی بهتر از قبل باشد.

1. رفت و آمد به محل کار و منزل

بسیاری از ما، ساعت‌ها از وقت با ارزش خود را روزانه در مسیر رفت و آمد به محل کار و خانه می‌گذرانیم در حالی که اگر محل زندگی به اداره یا شرکت نزدیک بود قطعا کیفیت زندگی ما افزایش چشمگیری پیدا می‌کرد. شاید در خوشبینانه‌ترین حالت بتوانید این مسیر طولانی را برای یک الی دو سال تحمل کنید اما در بلند مدت این رفت و آمدها بسیار فرسایشی شده و حتی ممکن است به دلیل دیر رسیدن به محل کارتان، امنیت شغلی خود را هم به خطر بیاندازید. شاید به جرأت بتوان گفت که سالانه بسیاری از اثاث‌کشی‌ها به همین دلیل اتفاق می‌افتد.

2. همسایه بد!

یک همسایه بد نه تنها اعصاب شما را خرد می‌کند بلکه اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زیاد رفت و آمد و مهمان دارید هم ممکن است این مساله به مذاق همسایه بد شما خوش نیاید و همیشه برای شما و حتی مهمانانتان دردسر ایجاد کند.

همسایه بد می‌تواند آرامش را از شما سلب کند و به دلیل اینکه نزدیک شما زندگی می‌کند و از رفت‌وآمدهای شما خبر دارد، می‌تواند مشکلات جدی برای شما ایجاد کند. همین امر ممکن است باعث شود با پدیده فروش آپارتمان در اصفهان کنار بیایید و مکان زندگی خود را جابجا کنید.

3. آب و هوای بهتر

کیفیت آب و هوای هر محله با محله دیگر بسیار متفاوت است و معمولا افراد برای داشتن سبک زندگی سالم‌تر و بهره‌مندی از آب و هوای بهتر از محلی به محل دیگر یا حتی شهری به شهر دیگر نقل مکان می‌کنند.


این قسمت را از دست ندهید : ملک های فروشی در اصفهان


4. ساختمان قدیمی با امکانات ضعیف

کثیف بودن و نظافت پایین راهروها و حیاط، شیشه‌های شکسته، امکانات ضعیف رفاهی، بوی نامطبوع فاضلاب و ده‌ها مشکل دیگر باعث می‌شود به این فکر کنید که تا چه حد هزینه کردن برای تعمیرات و رفع ایرادها منطقی است. در بسیاری موارد به این نتیجه می‌رسید که بهتر است عطای تعمیرات را به لقای آن ببخشید و رنج اثاث کشی کردن را به جان بخرید و نقل مکان کنید تا بلکه در خانه‌ای مطابق میل خود زندگی کنید.

شاید بسیاری از موارد دیگر هم باشد که خیلی ها را مجبور به جابجایی و اثاث کشی کن اما دلیل هرچه که باشد هدف یک چیز است آرامش و رفاه در زندگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *