از دهکده ای کوچک تا تَرین های جهان

 

شهر دبی در کشور امارات متحده عربی واقع شده است. پیشرفت و گسترش شگفت انگیز این شهر برهیچ کس پوشیده نیست. ساخت و سازها و ساختمان های لوکس با معماری شگفت انگیز، دبی را هم رده گرانترین شهرهای جهان کرده است. خرید ملک در امارات در واقع " با یک تیر دونشان" زدن است. خالی از لطف نیست که بدانید پاسپورت امارات برای 120 کشور دنیا ویزا نیاز ندارد و این شامل ویزای شینگن نیز میباشد که در ‏سال 2015 تصویب شد. واحد بین الملل گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی با ارائه خدمات خرید غیر حضوری کار را برای متقاضیان خرید و اخذ اقامت امارات هموار کرده است. تمام مراحل خرید به صورت حرفه ای و تمام مانیتورینگ تحت پروتکل های قراردادی سازمان اراضی و املاک امارات متحده عربی انجام می شوند.

خرید ملک در دبی از اصفهان

پروژه های ملکی استثنایی در شهر دبی از جمله پروژه های "دون تاون" و "داماک تاورز" دارای طیف های گسترده و متنوع از لحاظ مساحت و قیمت در لوکیشن هایی کم نظیر با چشم انداز های منحصر به فرد ، دسترسی های بی نظیر به اتوبان های اصلی شهر ، فرودگاه و مراکز رفاهی هستند. امکانات تفریحی لوکس استخرهای روباز و مسقف ، بار و کلاب اختصاصی ، سالن های ورزشی مجهز از جمله امکانات دیگریست که سرمایه گذاران از آن ها بهره مند می شوند.

اینستاگرام گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی

    مشاوره تخصصی رایگان اخذ ویزای امارات

      از طریق خرید ملک

 

      تیم بین الملل گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی با کادری مجرب و آموزش دیده راهنمای شما در امر خرید ملک و اخذ اقامت کشور امارات خواهند بود.                به راحتی می توانید تمام فرایند خرید و اخذ اقامت را به صورت غیرحضوری انجام دهید.

 
 

    مشاوره تخصصی رایگان اخذ ویزای امارات از طریق خرید ملک

     تیم بین الملل گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی با کادری مجرب و آموزش دیده راهنمای شما
     در امر خرید ملک و اخذ اقامت کشور امارات خواهند بود. به راحتی می توانید تمام فرایند خرید و
     اخذ اقامت به صورت غیر حضوری انجام دهید .

 

چرا سرمایه گذاری در دبی ؟

سرمایه گذاری در دبی
0
روز کاری
0
کشور بدون ویزا
تولید ناخالص داخلی
0
میلیارد دلار تولید ناخالص
0
درهم حداقل سرمایه گذاری

فرم مشاوره آنلاین و تماس

 • نشانی دفتر مرکزی

  اصفهان ، خیابان کاوه ، فرعی برج کاوه ، پلاک 19

 • Email Address

  Info@azimiborj.com

 • Office

  00983134593939

 • Mobile

  00989133703913 | 00989135760730